๑۩۞۩๑ دنیای دانلود๑۩۞۩๑

تاریخ: پنجشنبه 26 اسفند 1389 ساعت: 00:07 بازدید: 291 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

مرگ ملک عبدالله : 888 کیلوبایت / فرمت mp3


کلیپ:-رائفی-پور---مرگ-ملک-عبدالله-و-مستند-ظهور کلیپ:-رائفی-پور---مرگ-ملک-عبدالله-و-مستند-ظهور کلیپ:-رائفی-پور---مرگ-ملک-عبدالله-و-مستند-ظهور کلیپ:-رائفی-پور---مرگ-ملک-عبدالله-و-مستند-ظهور کلیپ:-رائفی-پور---مرگ-ملک-عبدالله-و-مستند-ظهور امتیاز : 507 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 25 اسفند 1389 ساعت: 20:58 بازدید: 309 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

خبرگزاری فارس به نقل از محمدشریعتمداری که در دولت خاتمی وزیر بازرگانی بود نوشت:

* بنده رأی به موسوی را به هیچ وجه رأی در مقابل نظام نداسته و نمی‌دانم

* موسوی و اطرافیانش در انتخابات دولت نهم به محمود احمدی‌نژاد رأی داده بودند لذا وی حتی در شرایط شروع انتخابات دوره دهم نیز با سایر کاندیداهای احتمالی جناح اصلاح طلب تفاوت جدی داشت.

*نامزدهای انتخاباتی با قبول قوانین جمهوری اسلامی از جمله نظارت استصوابی شورای نگهبان، وارد صحنه انتخابات شده و در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند؛ آنها از چند و چون برگزاری انتخابات، نحوه نظارت و رسیدگی به اعتراضات بیش از همه آگاهی داشتند از این رو سخنان برخی پس از انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری بی‌معناست.

*تا روز بیان خطبه‌های رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه سال گذشته، که ایشان در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری صریحاً اظهارنظر فرمودند، تخلفاتی از سوی برخی کاندیداهای انتخاباتی از هر طرف صورت گرفته بود، اما از آن روز به بعد همه اقدامات غیرقانونی انجام شده از سوی افراد خلاف قطعی موازین قانون بود و چون به احتمال عقلی به درگیری و هدر رفت خون مؤمنین نیز منجر شد، شاید خلاف شرع و عقل هم بود. 

* برخی در جریان اغتشاشات اخیر می‌گفتند که چرا این همه نیروهای انتظامی در سطح شهر حضور داشته و چرا نظام چنین کاری را انجام می‌دهد؟ پاسخ سؤال مذکور این است که اگر این نیروها در سطح شهر نباشند، با دعوتی که به‌طور غیر قانونی و متأسفانه بدون هرگونه دلسوزی برای برخی مردم کوچه و بازار از سوی نامزدهای انتخابات سال گذشته صورت می‌گرفت، قطعی بود که با هدایت تبلیغاتی و عملیاتی بیگانگان، عده‌ای ضد انقلاب هم از موضوع سوء استفاده کرده و به اموال عمومی آسیب خواهند زد.

*روز 25 بهمن یعنی 3 روز پس از راهپیمایی عظیم 22 بهمن، دعوت مردم به تظاهرات غیرقانونی، شکل بارزی از خیانت به همه آرمان‌های ملت ایران بود چرا که مراسم 22 بهمن امسال همچون سال‌های گذشته به خوبی برگزار شده و هر کسی که قصد حمایت از مردم مصر را داشت، می‌توانست در آن شرکت کند. 
*دعوت به راهپیمایی 25 بهمن در شرایطی صورت گرفت که همگان می‌دانستند که موضع لبیک‌گویان به این دعوت در قبال فلسطین چه بوده است؛ البته بنده نمی‌گویم که آن مواضع، قطعاً مواضع موسوی و یا کروبی بوده است، اما چرا آنها در آن زمان قاطعانه این مواضع را محکوم نکردند؟

*چطور آن زمان که شعار "نه غزه، نه لبنان " توسط عده‌ای سر داده شد، افراد آنرا محکوم نکردند؟ اما امروز برای همان عده، قیام ملت مصر اینگونه مهم شده است؟ "موضوعات:سیاسی ,
میرحسین-و-اطرافیانش-به-احمدی-نژاد-رای-دادند میرحسین-و-اطرافیانش-به-احمدی-نژاد-رای-دادند میرحسین-و-اطرافیانش-به-احمدی-نژاد-رای-دادند میرحسین-و-اطرافیانش-به-احمدی-نژاد-رای-دادند میرحسین-و-اطرافیانش-به-احمدی-نژاد-رای-دادند امتیاز : 773 دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 25 اسفند 1389 ساعت: 20:54 بازدید: 218 نویسنده: مجتبی کفیل الناس
تازه ترین تصاویر از زلزله اخیر ژاپن!
بدون شرح !
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 موضوعات:تصاویر جالب ,
تازه-ترین-تصاویر-از-زلزله-اخیر-ژاپن! تازه-ترین-تصاویر-از-زلزله-اخیر-ژاپن! تازه-ترین-تصاویر-از-زلزله-اخیر-ژاپن! تازه-ترین-تصاویر-از-زلزله-اخیر-ژاپن! تازه-ترین-تصاویر-از-زلزله-اخیر-ژاپن! امتیاز : 689 دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 25 اسفند 1389 ساعت: 20:51 بازدید: 173 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

گزارشی از همه سریال‌های نوروزی تلویزیون

امسال سریال‌های نوروزی تلویزیون تفاوت عمده‌ای با سال‌های پیش دارند؛ تقریبا هر شبکه 2 مجموعه نوروزی را برای مخاطبان خود آماده کرده که ممکن است...
 
بوی خوش عید از شبکه‌های تلویزیون
هر سال اندکی پیش از رسیدن نوروز و تحویل سال نو، شبکه‌های تلویزیونی دست به کار می‌شوند تا برای مخاطبان خود برنامه‌هایی ویژه ترتیب بدهند اما مهم‌ترین این برنامه‌ها، سریال‌های نوروزی هستند که معمولا هم در آخرین فرصت‌ها تولید می‌شوند.
 امسال سریال‌های نوروزی تلویزیون تفاوت عمده‌ای با سال‌های پیش دارند؛ تقریبا هر شبکه 2 مجموعه نوروزی را برای مخاطبان خود آماده کرده که ممکن است هر دوی این سریال‌ها را در ایام نوروز پخش کند یا از میان این دو ،یکی را برای پخش در نوروز انتخاب کند.
در هر صورت به نظر می‌رسد نوروز پر سریالی را در پیش داشته باشیم. شبکه یک سیما، مجموعه «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است. شبکه2 مجموعه «نامه‌های بالدار» به کارگردانی امیر فیضی و «بچه‌ها نگاه می‌کنند» اثری از حمیدرضا صلاحمند را تدارک دیده و هر دوی این مجموعه‌ها را در نوروز پخش خواهد کرد. شبکه 3 هم 2مجموعه برای نوروز تدارک دیده اما به گفته روابط عمومی این شبکه تنها یکی از آنها را در این ایام برای مردم پخش خواهد کرد؛ یکی از این دو مجموعه «راه در رو» است به کارگردانی سعیدآقاخانی و دیگری «چهار چرخ» به کارگردانی جواد مزدآبادی. شبکه تهران هم سریال «موج و صخره» به کارگردانی مجید صالحی را برای مخاطبان خود آماده می‌کند.


موضوعات:مطالب جالب ,
گزارشی-از-همه-سریال‌های-نوروزی-تلویزیون گزارشی-از-همه-سریال‌های-نوروزی-تلویزیون گزارشی-از-همه-سریال‌های-نوروزی-تلویزیون گزارشی-از-همه-سریال‌های-نوروزی-تلویزیون گزارشی-از-همه-سریال‌های-نوروزی-تلویزیون امتیاز : 632 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 25 اسفند 1389 ساعت: 00:30 بازدید: 291 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

این کلیپ رو جداً به همتون پیشنهاد میکنم . اول کار یه هوادار میاد تو زمین که ۴ تا پلیس دنبالش میکنن و میگیرنش و بدجور طرف رو میزنند بعد … بهتره کلیپ رو کامل ببینید و لذت ببرید.

کلیپ دیدنی درگیری پلیس و تماشاچیان در زمین فوتبال

 موضوعات:کلیپ ورزشی ,
کلیپ-دیدنی-درگیری-پلیس-و-تماشاچیان-در-زمین-فوتبال کلیپ-دیدنی-درگیری-پلیس-و-تماشاچیان-در-زمین-فوتبال کلیپ-دیدنی-درگیری-پلیس-و-تماشاچیان-در-زمین-فوتبال کلیپ-دیدنی-درگیری-پلیس-و-تماشاچیان-در-زمین-فوتبال کلیپ-دیدنی-درگیری-پلیس-و-تماشاچیان-در-زمین-فوتبال امتیاز : 750 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 25 اسفند 1389 ساعت: 00:29 بازدید: 252 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

به جای جالب بگیم تأسف بار بهتره چون واقعاً جای تاسف داره که همچین بچه ایی در حال گدایی کردن باشه ! این کلیپ تأسف بار اما دیدنی را از آلامتو دریافت نمایید.

کلیپ دیدنی شیوه گدایی جالب یک بچه !موضوعات:کلیپ ورزشی ,
کلیپ-دیدنی-شیوه-گدایی-جالب-یک-بچه-! کلیپ-دیدنی-شیوه-گدایی-جالب-یک-بچه-! کلیپ-دیدنی-شیوه-گدایی-جالب-یک-بچه-! کلیپ-دیدنی-شیوه-گدایی-جالب-یک-بچه-! کلیپ-دیدنی-شیوه-گدایی-جالب-یک-بچه-! امتیاز : 807 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب

موضوعات
نظرسنجی
صلوات جهت سلامتی وتعجیل در ظهور اقا امام زمان(عج)


نتايج|| آرشیو نظرسنجی