๑۩۞۩๑ دنیای دانلود๑۩۞۩๑

تاریخ: دوشنبه 25 مهر 1390 ساعت: 22:01 بازدید: 196 نویسنده: مجتبی کفیل الناس
Battlefield 3+ crack : باالخره نسخه نهایی بازی زیبای اکشن battlefield3 عرضه شد.Battlefield 3 با استفاده از تمام تکنولوژی های جدید توسعه یافته توسط DICE ساخته شده است. این نسخه ی جدید دارای موتور گرافیکی Frostbite می باشد که به همین مناسبت نامش Frostbite 2 انتخاب شده است.

بازی فوق العاده زیبا و اکشن Battlefield 3 که توسط کمپانی EA Digital Illusions Creative Entertainment آن را ساخته و سپس کمپانی مطرح و قدرتمند Electronic Arts آن را به تازگی برای PC منتشر کرده است ، 5 سال از انتشار بازی Battlefield 2 می گذرد که این نسخه یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین بازی های سال بود حال انتظار ها به پایان رسید و پس از مدت ها انتظار میلیون ها گیمر ، اکنون DICE بار دیگر دست به شگفتی زده و با انتشار نسخه سوم Battlefield مطمئنا میلیون ها گیمر را میخکوب خواهد کرد ، Battlefield 3 با استفاده از تمام تکنولوژی های جدید توسعه یافته توسط DICE ساخته شده است. این نسخه ی جدید دارای موتور گرافیکی Frostbite می باشد که به همین مناسبت نامش Frostbite 2 انتخاب شده است به جرات می توان گفت که به لطف قدرت باور نکردنی موتور گرافیکی DICE این بازی به سرعت رغبای خود را شکست می دهد و خود را در صدر بهترین بازی اکشن اول شخص شلیک کننده قرار خواهد داد ، بازی دارای صحنه ها کاملا واقع گرایانه و حرفه ای است که نظیر آن را در هیچ بازی اکشنی تا به حال ندیده اید ، از همه مهمتر تخریب پذیری فوق العاده بالا و شگفت انگیز بازی است که هر گیمری را محو خود خواهد کرد در این نسخه DICE بیشتر تمرکزش را روی نورپردازی و انیمیشن ها برای ساخت افکت های و صحنه های جذاب قرار داده و برای این کار از تکنولوژی Electronic Arts به نام ANT بهره گرفته که برای بازی های ورزشی مانند FIFA استفاده شده است بازی دارای مراحل سراسر هیجان و فوق العاده است که مطمئنا هر گیمری از آن لذت خواهد برد ، DICE تمرکزش را روی نورپردازی و انیمیشن ها برای ساخت افکت های و صحنه های جذاب در Battlefield 3 قرار داده است. برای انیمیشن ها ، DICE از تکنولوژی Electronic Arts به نام ANT استفاده کرده است که برای بازی های ورزشی مانند FIFA استفاده شده است. اما کار این تکنولوژی دقیقا چیست؟ یعنی دیگر ترکیب انیمیشن ها بدون هیچ گونه اشکال کوچکی انجام می پذیرد.برخی از سیستم های گرافیکی بسیار انعطاف ناپذیر هستند ولی ویژگی ترکیب انیمیشن ها در هر زمانی امکان انتقال آنها به یکدیگر را به صورت بسیار روان و سریع را فراهم می کند.

انیمیشن ها بسیار تاثیرگذار طراحی شده اند و صحنه های نبرد اول شخص توجه هر کسی را جلب می کند.  DICE وقت بسیار زیادی برای مکانیسم جنگی این بازی صرف کرده است.وقتی شما شروع به تیر اندازی می کنید صفحه شروع به لرزیدن می کند و صدای اسلحه بر بلندگوی کامپیوتر شما چیره می شود. مبارزات با اسلحه کاملا واقع گرایانه هستند و متوجه نخواهید شد که صداها ضبط شده می باشند.

دانلود در دو dvd و حجم 10 گیگابایت با فرمت iso نسخه اصلی همراه با کرک از دلتافوکس!

حداقل سیستم مورد نیاز:

Operating system: Windows Vista or Windows 7
 Processor: Core 2 Duo 2.0 GHz
 RAM: 2 GB
 Video Card: Nvidia or AMD ATI 512 MB with support DirectX 10 or 11
 Free hard drive space: 15 GB for the disk version and 10 GB for Digital
موضوعات:دانلود بازی کامپیوتر ,
دانلود-بازی-فوق-اکشن-Battlefield-3-با-کرک دانلود-بازی-فوق-اکشن-Battlefield-3-با-کرک دانلود-بازی-فوق-اکشن-Battlefield-3-با-کرک دانلود-بازی-فوق-اکشن-Battlefield-3-با-کرک دانلود-بازی-فوق-اکشن-Battlefield-3-با-کرک امتیاز : 579 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 23 مهر 1390 ساعت: 16:17 بازدید: 195 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

 

 

 

 

یکی از مراحلی که در قیامت داریم، مرحله حساب است، این یکی از مواقف و منازل قیامت است، یعنی ازاعمال و رفتاری که انسان در دنیا نموده است حساب می کشند، و بدانها رسیدگی می کنند. «و ان تبدوا مافی انفسکم او تخفوه یحاسبکم به الله فیغفر لمن یشاء ویعذب من یشاء والله علی کل شیء قدیر؛ و اگر آنچه در نفس های شماست آشکار کنید، و یا پنهان! در هر صورت خداوند حساب آنها را از شما می گیرد، و سپس هر کس را که بخواهد مورد عفو وغفران خود قرار می دهد، و هر کس را که بخواهد عذاب می کند، و خداوند بر هر کاری و بر هر چیزی تواناست» (آیه 284 سوره بقره).

آیاتی که در قرآن مجید راجع به حساب آمده است بسیار است؛ به لَحْن های مختلف و مضامین متفاوت. «وَ الَّذِینَ کَفَرُو´ا أَعْمَـ'لَهُمْ کَسَرَابٍ بِقِیعَةٍ یَحْسَبُهُ الظَّمْـَانُ مَآءً حَتَّی إذَا جَاءَهُ لَمْ یَجِدْهُ شَیْئًا وَ وَجَدَ اللَهُ عِنْدَهُ فوفّیه حِسَابَهُ وَاللَهُ سَرِیعُ الْحِسَابِ؛ آن کسانی که کافر شده اند، اعمالشان همچون سراب است که شخص تشنه آن را آب می پندارد. و آن سراب در زمینی خشک واقع است، بطوریکه چون تشنه کام خود را بدانجا رساند هیچ آبی نیابد؛ و خداوند را آنجا می یابد، و خداوند بطور کامل از او حساب می کشد؛ و خدا بسرعت به حساب ها رسیدگی میکند» (آیه 39 سوره نور). یعنی افرادی که کافرند، کردارشان أصالت و واقعیّتی ندارد، و همچون آب سیراب کننده نیست، و مُنتج نتیجه و مُثمر ثمر نیست؛ بلکه همچون سراب آب نماست، که هر چه در آن سرزمین بیشتر به دنبال آب بگردند کمتر می یابند. عمرشان سپری میگردد و چیزی دست آنها را نمیگیرد، و از این عالم تشنه کام با جگری سوخته و عطشان آهنگ رحیل می نمایند. و عمر و سرمایه حیات هم از دست رفته و خدا حاضر است، و در آنجا به حساب میرسد. چه کردی؟ چرا دنبال باطل رفتی؟ چرا از آب حقیقت خود را سیراب نکردی؟

نزدیک بودن حسابرسی در قیامت
«
اقْتَرَبَ لِلنَّاسِ حِسَابُهُمْ وَ هُمْ فِی غَفْلَةٍ مُّعْرِضُونَ؛ حساب مردم به آنها خیلی نزدیک شده است؛ ولی آنها پیوسته در حال غفلت بسر میبرند و اعراض میکنند» (ابراهیم/1). حساب بسیار نزدیک است، چون بین مردم و بین حساب آنها هیچ فاصله ای نیست. بین انسان و مردن او هم فاصله ای نیست. حالا بفرمائید فاصله باشد؛ هر چه باشد باز هم کوتاه است، چون ما به سمت حساب نزدیک میشویم، هر چه هم دور باشد. چون هر لحظه ای که میگذرد نزدیک میشویم، پس نزدیک است؛ دور چیزی است که گذشته و رفته و دیگر انسان به آن چیز دسترسی ندارد. این سالهای عمر ما که گذشته است بسیار دور است، چون طیّ شده و دوره ها گذشته است و قابل بازگشت نیست؛ پس بسیار دور است. حتّی همین یک ساعتی که الا´ن از ما گذشته است با آنکه یک ساعت بیشتر طول نکشیده امّا خیلی دور است؛ از این جهت که گذشته و دیگر پیدا نمیشود. آیا کسی میتواند این ساعتی را که گذشته است پیدا کند؟ آیا میتواند چرخ زمان را برگرداند و آن ساعت را مشهود خود ببیند؟ این محال است. چرا؟ چون اگر بخواهد برگردد باید عالم برگردد. این یک ساعت از همه موجودات طبیعی و مادّی گذشته و اگر بخواهد برگردد، تمام آن سلسله علل و معلولاتی که دست به دست یکدیگر داده اند تا این زمان را از آن ساعت به این ساعت آورده اند همه باید برگردند، و مشیّت الهیّه درباره آنها باید تغییر کند، و این محال است؛ پس محال است کسی بتواند یک دقیقه قبل را برگرداند.

بنابراین همین یک دقیقه قبل با اینکه یک دقیقه بیشتر نیست ولی خیلی دور است، چون دسترسی بدان نیست. امّا حساب بسیار نزدیک است. چون پیوسته ما بسوی حساب میرویم، گر چه عمر ما بقدر عمر حضرت نوح باشد که نهصد و پنجاه سال در میان قوم خود زندگی نمود. بالاخره امری است شدنی که باید تحقّق پذیرد. خود حضرت نوح هم که این مقدار را در بین قوم زیست نمود، هر لحظه بسوی نقطه أجل نزدیک میشد و به حساب میرسید. ما هم عمرمان به اندازه ای باشد که فرضاً از آن مقدار هم زیاده باشد بالاخره یک مُهری بر پیشانی ما زده شده است که باید بمیریم، و به حساب برسیم. «کُلُّ مَنْ عَلَیْهَا فَانٍ * وَ یَبْقَی ' وَجْهُ رَبِّکَ ذُوالْجَلَـ'لِ وَ الاْءِکْرَامِ؛ هر چیزی که روی زمین است دستخوش بوار و فنا و هلاکت است، و فقط وجه الله که صاحب جلالت و کرامت است باقی میماند» (آیه 26 و 27 سوره رحمن). پس فنا برای ما هم هست، ما هم باید بسوی خدا و بسوی حساب برویم؛ هر چه دور باشد نزدیک است. «اقْتَرَبَ للنَّاسِ حِسَابُهُمْ؛ حساب برای مردم بسیار نزدیک شده است امّا آنان در غفلت بسر میبرند، و پیوسته در حال اعراض میباشند. پیوسته میگویند: فلان کس مُرد، فلان کس چه شد؟ امّا خودشان هیچ تکانی نمی خورند که شاید آن حسابها برای ما هم باشد، و آن مرگ و میر به سراغ ما هم بیاید؛ اگر بیاید طبعاً آن حسابهائی را که انها دارند ما هم خواهیم داشت.موضوعات:مطالب جالب ,
مرحله-حسابرسی-در-قیامت-از-نظر-قرآن- مرحله-حسابرسی-در-قیامت-از-نظر-قرآن- مرحله-حسابرسی-در-قیامت-از-نظر-قرآن- مرحله-حسابرسی-در-قیامت-از-نظر-قرآن- مرحله-حسابرسی-در-قیامت-از-نظر-قرآن- امتیاز : 660 دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 21 مهر 1390 ساعت: 13:44 بازدید: 1055 نویسنده: مجتبی کفیل الناس
عکسهای-کارخانه-تولید-سوسیس-و-کالباس-سازی عکسهای-کارخانه-تولید-سوسیس-و-کالباس-سازی عکسهای-کارخانه-تولید-سوسیس-و-کالباس-سازی عکسهای-کارخانه-تولید-سوسیس-و-کالباس-سازی عکسهای-کارخانه-تولید-سوسیس-و-کالباس-سازی امتیاز : 906 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 22 مهر 1390 ساعت: 09:40 بازدید: 155 نویسنده: مجتبی کفیل الناس
دانلود-رایگان-مسنجر-ایرانی-و-فارسی-آی-تاید-iTide-Messenger دانلود-رایگان-مسنجر-ایرانی-و-فارسی-آی-تاید-iTide-Messenger دانلود-رایگان-مسنجر-ایرانی-و-فارسی-آی-تاید-iTide-Messenger دانلود-رایگان-مسنجر-ایرانی-و-فارسی-آی-تاید-iTide-Messenger دانلود-رایگان-مسنجر-ایرانی-و-فارسی-آی-تاید-iTide-Messenger امتیاز : 484 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 21 مهر 1390 ساعت: 09:08 بازدید: 209 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

علی مطهری استعفا کرد

علی مطهری استعفا کرد

یکی از طراحان اصلی سئوال از رئیس جمهور در اعتراض به عدم وصول این طرح از سوی هیئت

رئیسه مجلس متن استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرد.

علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی که از طراحان اصلی سئوال از رئیس جمهور است در اعتراض به عدم اعلام وصول سئوال از رئیس جمهور توسط هیئت رئیسه مجلس در اعتراض به عدم وصول این طرح از سوی هیئت رئیسه مجلس متن استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرد.

وی پیش از این نیز در نامه ای به هیئت رئیسه مجلس تاکید کرده بود در صورتیکه اعضای هیئت رئیسه در صدد فشار بر نمایندگان برای پس گرفتن امضاها باشند وی از نمایندگی مجلس استعفا خواهد داد.

مطهری در این نامه تاکید کرده بود وقتی امکان استیفای حقوق موکلان خود را نداشته باشد از این سمت استعفا می کند.

طرح سئوال از رئیس جمهور 5 تیرماه با 100 امضاء توسط علی مطهری از طراحان اصلی این سئوال، به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد. این طرح طبق آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با امضای یک چهارم نمایندگان یعنی 73 نفر قابل طرح است.

گفته می شود از 100 امضای این طرح 14 نفر امضای خود را پس گرفته اند.

منبع: مهرموضوعات:سیاسی ,
خبر-های-داغ(سیاسی) خبر-های-داغ(سیاسی) خبر-های-داغ(سیاسی) خبر-های-داغ(سیاسی) خبر-های-داغ(سیاسی) امتیاز : 617 دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 21 مهر 1390 ساعت: 09:04 بازدید: 203 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

 

ده‌نمکی پیشنهاد بازی آنجلینا جولی در فیلمش را نپذیرفت!

ده‌نمکی پیشنهاد بازی آنجلینا جولی در فیلمش را نپذیرفت! 

در پی درج اخباری در رسانه‌ها مبنی بر مذاکرات سرتیپی تهیه‌کننده سینما با مدیر برنامه‌های جولی برای حضور در ایران و بازی در یکی از فیلم‌های سینمایی، خبرنگار سینمایی فارس مطلع شد از چندی پیش اسپانسرهایی برای تامین هزینه‌های این حضور اعلام تمایل کرده بودند. این در حالی است که سرتیپی خبر این مذاکرات را بدون نام بردن از فیلمی عنوان کرده بود.
سرتیپی پیشنهاد این حضور را برای فیلم سینمایی «رسوایی» - که به تازگی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی پروانه ساخت دریافت کرده – با عوامل فیلم در میان گذاشت که ده‌نمکی با این حضور موافقت نکرد.

اما در این میان، نکته جالب توجه ذوق‌زدگی برخی سینماگران و اصحاب رسانه بود که با استقبال از این خبر، حضور آنجلینا جولی در ایران را افتخار دانسته و برخی هم حضور این بازیگر در برخی فیلم‌ها را قطعی اعلام کردند.
ده‌نمکی ضمن تایید خبر ارائه شدن این پیشنهاد، گفت: «در همان ابتدای امر به آقای سرتیپی عدم تمایل خودم را اعلام کردم تا به اسپانسرها منتقل کند.»

منبع: فارسموضوعات:فرهنگ وهنر ,
خبر-های-داغ(فرهنگ-وهنر) خبر-های-داغ(فرهنگ-وهنر) خبر-های-داغ(فرهنگ-وهنر) خبر-های-داغ(فرهنگ-وهنر) خبر-های-داغ(فرهنگ-وهنر) امتیاز : 600 دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب

موضوعات
نظرسنجی
صلوات جهت سلامتی وتعجیل در ظهور اقا امام زمان(عج)


نتايج|| آرشیو نظرسنجی