๑۩۞۩๑ دنیای دانلود๑۩۞۩๑

تاریخ: سه شنبه 01 آذر 1390 ساعت: 08:16 بازدید: 232 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

دانلود رایگان مستند کاوشهای باستانی : دستگاه های مرگ آور باستانی با لینک مستقیم و دوبله فارسی

***لینک ها اصلاح شدند***

مستند کاوشهای باستانی

مستند کاوشهای باستانی - دستگاه های مرگ آور باستانی

کاوش‌های باستانی مستندی جذاب است که هر قسمت از آن به اکتشاف در مورد اختراعات و مهندسی‌‌هایی‌ می‌پردازد که انسانهای باستان باور داشتند این اختراعات فقط در آینده ی دور امکان پذیر خواهند بود مانند ماشین ها، هواپیماها، تسهیلات جنگی و ابر کشتی‌ها و باستان شناسان حرفه‌ای در این مستند آثار جدیدی از این اختراعات باستانی را کشف میکنند و به باز سازی آنها می‌پردازند.

ژانر فیلم : مستند، علمی تاریخی، سلاحهای باستانی
مدت زمان : ۴۰ دقیقه
حجم  : ۶۳۹ مگابایت
محصول: history
سال انتشار: ۲۰۰۹
زیرنویس فارسی: دارد

دوبله فارسی : دارد
تعداد فایلها : ۷ قسمت
حجم هر قسمت : ۱۰۱ مگابایت
کیفیت: XVID AVI FILEموضوعات:دانلود مستند ,
دانلود-مستند-کاوشهای-باستانی-–-دستگاههای-مرگ-آور-باستانی- دانلود-مستند-کاوشهای-باستانی-–-دستگاههای-مرگ-آور-باستانی- دانلود-مستند-کاوشهای-باستانی-–-دستگاههای-مرگ-آور-باستانی- دانلود-مستند-کاوشهای-باستانی-–-دستگاههای-مرگ-آور-باستانی- دانلود-مستند-کاوشهای-باستانی-–-دستگاههای-مرگ-آور-باستانی- امتیاز : 673 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 01 آذر 1390 ساعت: 08:14 بازدید: 539 نویسنده: مجتبی کفیل الناس
مستند توقف زمان فارسی دوبله شده

مستند time warp فارسی

 

 

مستند توقف زمان با فارسی آماده شده است ولی در حال حاضر تمامی قسمتها آماده نیست،بهمین دلیل قسمت های متفاوت از فصلهای متفاوت  جهت دانلود شما عزیزان قرار می گیرد. این قسمت از پیچش زمان یا توقف زمان مربوط فصل دوم  این مجموعه می باشد. توقف زمان، به شیوه‌هایی حیرت‌انگیز و تماشایی از جهان ما رمزگشایی می‌کند. این برنامه بعد زمان را به کلی تغییر می‌دهد. در این برنامه چیزهایی را دیده و تحسین می‌کنیم که در حالت عادی خارج از دایره‌ی حواس بشری قرار می‌گیرند، چون خیلی سریع اتفاق می‌افتند. به گروه توقف زمان، جف لیبرمن و مَت کیرنی، ملحق شوید. آن‌ها زندگی معمولی و فراتر از معمولی را با دوربین‌های فوق‌آهسته‌شان ثبت می‌کنند.

خلاصه ای از این قسمت : هنگامی که تله با زبان برخورد کند چه اتفاقی می افتد ؟
یا وقتی یک طوفان شدید به انسان می زند چه اتفاقی می افتد ؟
دو نفر را در نظر بگیرید که دوربین های مخصوص حرکت آهسته ی آنها می تواند دنیا را متوقف کند به اضافه ی یک آزمایشگاه با فن آوری پیشرفته که هر اتفاقی درون آن امکان پذیره و اتفاق هم می افتد و تعدادی از سرکش ترین استعدادهای دنیا و همه در توقف زمان

ژانر فیلم : مستند، علمی

مدت زمان : ۳۰ دقیقه

حجم  : ۳۲۵مگابایت

محصول: discovery

سال انتشار: ۲۰۰۸

زیرنویس فارسی: دارد

دوبله فارسی : دارد

تعداد فایلها : ۴ قسمت

حجم هر قسمت : ۱۰۰مگابایت

کیفیت: MKVموضوعات:دانلود مستند ,
دانلود-مستقیم-توقف-زمان-فارسی-(time-warp)- دانلود-مستقیم-توقف-زمان-فارسی-(time-warp)- دانلود-مستقیم-توقف-زمان-فارسی-(time-warp)- دانلود-مستقیم-توقف-زمان-فارسی-(time-warp)- دانلود-مستقیم-توقف-زمان-فارسی-(time-warp)- امتیاز : 616 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 30 آبان 1390 ساعت: 22:12 بازدید: 605 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

در این پست یکی از مستند های ویژه و بسیار زیبای ۹۰ دقیقه ای را برای شما آماده کرده ایم که نام آن مستند جهان زیر آب (دریا ها) با زبان فارسی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

این مستند به بررسی و نمایش وقایع عجیب زیر دریا می پردازد و همچنین در مورد شهر گمشده آتلانتیس

world of under water

از همه اشیاء شناخته شده در جهان تنها یکیست که با آب مایع پوشیده شده است.کره زمین.آنقدر از خورشید فاصله دارد که تمام این آب تبخیر نشود. آنقدر هم دور نیست که همگی آن منجمد شود. دانشمندان متفق القولند که حدود ۳۲۶ میلیون میلیارد گالن آب در زمین وجود دارد، اما بر سر اینکه آب اقیانوسها از کجا آمده اتفاق نظر ندارند.
بعضی می گویند که ستاره های دنباله دار{یا شهاب سنگها} این آب را به صورت یخ به زمین آورده اند.برخی نیز می گویند که این آب از همان اول، چهار ونیم میلیارد سال قبل، زمانیکه زمین در حال شکل گیری بود وجود داشته، و به تدریج به بالا آمده و بر روی پوسته سنگی قرار گرفته است.
چه چیزی در زیر سطح اقیانوس قرار دارد؟جهانی اسرارآمیز، متخاصم و غالبا دور از حدود قابل تحمل برای انسان هوازی…

ژانر فیلم : مستند، علمی

مدت زمان : ۹۰ دقیقه

حجم  : ۸۳۰ مگابایت

محصول: discovery

سال انتشار: ۲۰۰۹

زیرنویس فارسی: دارد

دوبله فارسی : دارد

تعداد فایلها : ۹ قسمت

حجم هر قسمت : ۱۰۰مگابایت

کیفیت: MKVموضوعات:دانلود مستند ,
دانلود-مستند-زیبای-دنیای-زیر-آب-با-زبان-فارسی- دانلود-مستند-زیبای-دنیای-زیر-آب-با-زبان-فارسی- دانلود-مستند-زیبای-دنیای-زیر-آب-با-زبان-فارسی- دانلود-مستند-زیبای-دنیای-زیر-آب-با-زبان-فارسی- دانلود-مستند-زیبای-دنیای-زیر-آب-با-زبان-فارسی- امتیاز : 671 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 30 آبان 1390 ساعت: 22:07 بازدید: 478 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

برای اولین بار در وب فارسی مجلات حیات وحش را با بهترین کیفیت با لینک مستقیم دانلود کنید

دانلود مجلات تخصصی حیات وحش با لینک مستقیم

مجله حیات وحش یا wildlife | دسامبر ۲۰۱۱ | ۱۱۶ صفحه | ۴۴ مگابایت

 

بالاخره اولین مجله آماده دانلود شد. همانطور که پیشتر قول داده بودیم امروز با شماره جدید مجله حیات وحش در خدمت شما هستیم تا ثابت کنیم که همواره بهترین ها را برای شما آماده خواهیم کرد. مجله BBC Wildlife Magazine یکی از معتبر ترین و بهترین مجلات در رابطه با حیوانات و حیات وحش میباشد که در میان دوست داران طبیعت و حیات وحش دارای طرفداران فراوانی است. از این پس این مجله بصورت کامل و ماهانه در سایت قرار خواهد گرفت، همچنین بزودی شماره های قدیمی تر از اوایل سال ۲۰۱۱ جهت دانلود قرار خواهد گرفت. در این مجله به تازه ترین اکشافات و تحقیقات در رابطه با زندگی حیوانات و همچنین خطرات و انواع در حال انقراض پرداخته میشود. امیدوریم از مشاهده و خواندن این مجله لذت ببرید.موضوعات:دانلود مستند ,
مجله-حیات-وحش-یا-wildlife-|-دسامبر-۲۰۱۱-|-۱۱۶-صفحه-|-۴۴-مگابایت مجله-حیات-وحش-یا-wildlife-|-دسامبر-۲۰۱۱-|-۱۱۶-صفحه-|-۴۴-مگابایت مجله-حیات-وحش-یا-wildlife-|-دسامبر-۲۰۱۱-|-۱۱۶-صفحه-|-۴۴-مگابایت مجله-حیات-وحش-یا-wildlife-|-دسامبر-۲۰۱۱-|-۱۱۶-صفحه-|-۴۴-مگابایت مجله-حیات-وحش-یا-wildlife-|-دسامبر-۲۰۱۱-|-۱۱۶-صفحه-|-۴۴-مگابایت امتیاز : 520 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: یکشنبه 29 آبان 1390 ساعت: 15:54 بازدید: 168 نویسنده: مجتبی کفیل الناس
مردی با دوچرخه به خط مرزی می رسد. او دو کیسه بزرگ همراه خود دارد. مامور مرزی می پرسد : « در کیسه ها چه داری». او می گوید « شن» .
مامور او را از دوچرخه پیاده می کند و چون به او مشکوک بود ، یک شبانه روز او را بازداشت می کند ، ولی پس از بازرسی فراوان ، واقعاً جز شن چیز دیگری نمی یابد. بنابراین به او اجازه عبور می دهد.
هفته بعد دوباره سر و کله همان شخص پیدا می شود و مشکوک بودن و بقیه ماجرا...
این موضوع به مدت سه سال هر هفته یک بار تکرار می شود و پس از آن مرد دیگر در مرز دیده نمی شود.
یک روز آن مامور در شهر او را می بیند و پس از سلام و احوال پرسی ، به او می گوید : من هنوز هم به تو مشکوکم و می دانم که در کار قاچاق بودی ، راستش را بگو چه چیزی را از مرز رد می کردی؟ قاچاقچی می گوید : دوچرخه!
 
بعضی وقت ها موضوعات فرعی ما را به کلی از موضوعات اصلی غافل می کند


موضوعات:حکمت امیز ,
حکمت-آمیز حکمت-آمیز حکمت-آمیز حکمت-آمیز حکمت-آمیز امتیاز : 598 دیدگاه(0)

تاریخ: یکشنبه 29 آبان 1390 ساعت: 08:10 بازدید: 157 نویسنده: مجتبی کفیل الناس
  برگشت
هشت نکته ساده در کنترل عصبانیت
90/8/17

سلامت نیوز :مهارت‌های کنترل عصبانیت را بیاموزید تا استرس را در خود کاهش دهید. یکی از بزرگترین موانع در راه تحقق موفقیت شخصی و شغلی عصبانیت می‌باشد.
وقتی نمی‌توانیم عصبانیت خود را کنترل نمائیم از چند جهت دچار آسیب می‌گردیم:

▪ عصبانیت توانائی ما را برای خوشحالی از بین می‌برد، زیرا عصبانیت و خوشحالی در تضاد با یکدیگر هستند.
▪ عصبانیت موجب خارج شدن روابط خانوادگی و دیگر روابط از مسیر صحیح‌شان می‌گردد.
▪ عصبانیت موجب کاهش مهارت‌های اجتماعی، سازش و مصالحه شده و دیگر روابط را نیز در معرض خطر قرار می‌دهد.
▪ عصبانیت به معنای از دست دادن کار است، زیرا روابط را نابود می‌کند.
▪ همچنین عصبانیت به معنای شکست در کاری است که در صورت عدم عصبانیت و داشتن خلقی نرم‌تر می‌توان موفقیتی در پی داشت.
‌▪ عصبانیت منجر به افزایش فشار و استرس می‌گردد (و این رابطه دو طرفه است عصبانیت منجر به افزایش استرس و استرس موجب عصبانیت بیشتر است).
▪ در هنگام عصبانی بودن ما دچار اشتباهات بسیار می‌گردیم، زیرا پردازش اطلاعات در آن هنگام برای ما مشکل می‌باشد.
▪ اکنون افراد از خطرات عصبانیت و نیاز برای مدیریت و کنترل آن با سوختن مهارت‌ها و راهکارهای لازم آگاهی یافته‌اند.
برای برخی از افراد مدیریت و کنترل عصبانیت آسان و راحت است.
آنها نیز عصبانی می‌کردند. در واقع همه افراد عصبانی می‌گردند، اما کنترل آن برای برخی آسانتر است. اکثر افراد نیاز به یادگیری و رشد مهارت‌های کنترل عصبانیت دارند.

● مهارت‌های کنترل عصبانیت را در خود رشد و توسعه دهید
افرادی که کنترل عصبانیت در آنها سخت و دشوار است نیاز به برنامه‌ای برای کنترل عصبانیت دارند. نکات زیر، مسائل مهمی می‌باشند که به شما در کنترل عصبانیت کمک می‌کنند. این نکات را به خاطر سپرده و به‌کار بندید.

۱) نکته اول در کنترل عصبانیت
این سؤال را از خود بپرسید: ”آیا این موضوع ده سال دیگر هم برایم مهم است؟“ به این وسیله می‌توانید مسئله را از دیدگاهی آرامتر بنگرید.

۲) نکته دوم در کنترل عصبانیت
از خود بپرسید: ”بدترین نتیجه مورد عصبانیت من چیست؟“ اگر کسی در پای صندوق فروشگاه از شما سبقت گرفت، سپری کردن سه دقیقه بیشتر، مسئله‌ای آنچنان مهم نمی‌باشد.

۳) نکته سوم در کنترل عصبانیت
تصور کنید که خود شما نیز همان کار (کاری که موجب عصبانیتان شده است) را انجام می‌دهید. با خود رو راست باشید. قبول کنید که گاهی اوقات شما نیز جلوی یک راننده دیگر درمی‌آئید... بعضی مواقع این مسئله تصادفی است. آیا نسبت به خود نیز عصبانی می‌شوید؟

۴) نکته چهارم در کنترل عصبانیت
از خود بپرسید: ”آیا طرف مقابل این کار را به‌طور عمدی نسبت به من انجام داده است؟“ در بسیاری از مواقع متوجه خواهید شد که این مسئله فقط در اثر بی‌دقتی و تعجیل رخ داده و کسی نمی‌خواسته شما را ناراحت کرده و بیازارد.

۵) نکته پنجم در کنترل عصبانیت
سعی کنید قبل از گفتن هر کلامی تا عدد ده بشمارید. انجام این کار رابطه مستقیمی با عصبانیت ندارد ولی می‌تواند صدمات ناشی از عصبانیت را به حداقل برساند.

۶) نکته ششم در کنترل عصبانیت
شمارش تا ده را با روش‌های جدید و بهتر انجام دهید مثلاً این کار را با یک تنفس که در عمق بین هر شماره عملی سازید. تنفس عمیق - از دیافراگم - به افراد کمک می‌کند تا احساس راحتی کنند.

۷) نکته هفتم در کنترل عصبانیت
می‌توانید سرعت شمارش اعداد را کندتر سازید. مثل شمارش شیوه قدیمی، یک کشتی بخار، دو کشتی بخار و ... شاید شمارش کشتی بخار زیاد خوشایند نباشد، به‌جای آن می‌توانید بشمارید: یک شکلات، دو شکلات و .. و یا هر چیز دیگری که برای شما خوشایند و خنده‌دار باشد.

۸) نکته هشتم در کنترل عصبانیت
تجربه‌ای آرامش‌بخش را تجسم نمائید. چشمانتان را ببندید و در ذهن خود سفر کنید. این کار را در مکان‌های امیدبخش و به دور از استرس انجام دهید.
 


موضوعات:روانشناسی ,
هشت-نکته-ساده-در-کنترل-عصبانیت هشت-نکته-ساده-در-کنترل-عصبانیت هشت-نکته-ساده-در-کنترل-عصبانیت هشت-نکته-ساده-در-کنترل-عصبانیت هشت-نکته-ساده-در-کنترل-عصبانیت امتیاز : 771 دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب

موضوعات
نظرسنجی
صلوات جهت سلامتی وتعجیل در ظهور اقا امام زمان(عج)


نتايج|| آرشیو نظرسنجی