๑۩۞۩๑ دنیای دانلود๑۩۞۩๑

تاریخ: پنجشنبه 15 دی 1390 ساعت: 23:46 بازدید: 316 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

اکبر به من گفت پیکر محمد حسین را برایت می‌آورم اما شما هم باید قول بدهی که اگر در جبهه شهید نشدم به محمد حسین سفارش کنید مرا در آن دنیا شفاعت کند.

 


 

کاش پیکر فرزندم را نمی خواستم

 

محمد حسین ضیغمی بزرگ‌ترین فرزند خانواده بود.سال چهارم دبیرستان بود که قرار شد تعدادی از دانش آموزان بسیج مدرسه به جبهه اعزام شوند که محمد حسین هم جزء آنها بود. قرار بود که آنها به منطقه کردستان بروند و فقط چهل و پنج روز در آنجا بمانند اما آنجا مورد حمله کموله ها قرار می‌گیرند و مجبور می‌شوند تا برای مبارزه با آنها چهار ماه در جبهه کردستان بمانند.

یکبار او به همراه چند تا از همرزمانش در بین نیزارها مخفی می شوند.هوا سرد بوده و آنها هم مجبور می شوند ساعت ها در آن منطقه بمانند. زمانی که او را پیدا می‌کنند، بدنش تقریبا نیمه جان بوده. او را سریعا به بیمارستان می رسانند و می گویند بعد از 24 ساعت به هوش می آید.

بعد از آن حادثه و در مرداد ماه سال1362 خبر شهادت محمد حسین می آید؛اما نشانی از او برای خانواده اش نمی آید و مادر که بی صبر و بی قرار دنبال پیکر فرزند و یا حتی نشانی از اوست درخواستی مطرح می کند که بعدها به خاطرش پشیمان می‌شود: من که بسیار از شهادت محمد حسین ناراحت بودم گفتم هر جور که شده باید او را برایم بیاورند،حتی اگر نشانه ای هم یافتید من قبول می کنم.

یکبار او به همراه چند تا از همرزمانش در بین نیزارها مخفی می شوند.هوا سرد بوده و آنها هم مجبور می شوند ساعت ها در آن منطقه بمانند. زمانی که او را پیدا می‌کنند، بدنش تقریبا نیمه جان بوده. او را سریعا به بیمارستان می رسانند و می گویند بعد از 24 ساعت به هوش می آید

یکی از همرزمانش که جزو همان چهار نفر بود گفت مادر من هر طور که شده پیکر او را برایت می آورم.نامش اکبر محمدی و بچه خرمشهر بود. مادر و پدرش در جنگ به شهادت رسیده بودند و فقط یک خواهر داشت. او رفت تا پیکر فرزندم را برایم بیاورد. او را هم پیدا کرد ولی موقع آوردنش خودش هم به شهادت رسید. شاید آن روزها اعتقادات من ضعیف بود و نمی دانستم از آن جوان چه خواسته ام،ولی هنوز که هنوز است و بعد از گذشت این همه سال از خواسته‎‌ام که بابتش او به شهادت رسید ناراحت می‌شوم.

اکبر به من گفت پیکر محمد حسین را برایت می‌آورم اما شما هم باید قول بدهی که اگر در جبهه شهید نشدم به محمد حسین سفارش کنید مرا در آن دنیا شفاعت کند.

کاش پیکر فرزندم را نمی خواستم

 

هر گاه که یاد خواسته ام می افتم ناراحت می شوم که ای کاش از او نمی خواستم تا پیکر فرزندم را برایم پیدا کند. وقتی چشمم به پیکر محمد افتاد دیدم جنازه اش سر ندارد، از یک سو خوشحال شدم که محمد حسین هم مانند آقایش امام حسین(ع) بی سر است. دوستانش برایم تعریف کردند که در عملیات والفجر 2 موشکی به داخل سنگری که محمد حسین و یکی از دوستانش در آن بوده اصابت می کند. او سر نداشته و دوستش نیمی از بدنش از بین رفته بود.

 

روحش شاد و یادش گرامی

 

منابع :

 

برنا

سایت شهر شهدا

 

نام : محمدحسین ضیغمی

 

تاریخ تولد: 1344

تاریخ شهادت: 24/5/1362

سن شهادت: 18 سال

محل شهادت: خاک عراقموضوعات:خاطرات شهدا ,
کاش-پیکر-فرزندم-را-نمی-خواستم کاش-پیکر-فرزندم-را-نمی-خواستم کاش-پیکر-فرزندم-را-نمی-خواستم کاش-پیکر-فرزندم-را-نمی-خواستم کاش-پیکر-فرزندم-را-نمی-خواستم امتیاز : 491 دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 12 دی 1390 ساعت: 21:37 بازدید: 455 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

آموزش فتوشاپ - جذاب و چشم نواز کردن عکس یک محصول

جذاب و چشم نواز کردن عکس یک محصول


خسته کننده ترین و ملال انگیزترین عکس ها را می توان با استفاده از ترفندهای فتوشاپ جذاب و زیبا کرد. این تکنیک ها اغلب در بخش تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. در این آموزش به شما نشان خواهیم داد چگونه افکت های زیبایی روی عکس یک بطری آب میوه اعمال کنیم.

برای ملموس تر شدن آموزش تصمیم گرفتیم از عکس یک بطری آب میوه که به وسیله دوربین گرفته شده استفاده کنیم.
شما می توانید این تکنیک را روی عکس محصول مورد نظر خود پیاده کنید.
براش ها و تکنیک های مختلف فتوشاپ به شما کمک می کنند نورپردازی های شگفت انگیزی ایجاد کنیم، و این در حالی است که با استفاده از ابزار Pen می توانیم افکت های نور زیبایی خلق کنیم. در اینجا از تعدادی عنصر دیگر از جمله تصاویر استوک استفاده خواهیم کرد که همگی آنها در پوشه دانلود در اختیار شما قرار داده شده است.

مواد مورد نیاز:

جزییات آموزش
- برنامه: Adobe Photoshop
- سطح آموزش: پیشرفته
- زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه:1ساعت
- مشاهده آموزش فوق به زبان انگلیسی ( منبع آموزش)


موضوعات:نرم افزار های فتوشاپ ,
آموزش-فتوشاپ---جذاب-و-چشم-نواز-کردن-عکس-یک-محصول- آموزش-فتوشاپ---جذاب-و-چشم-نواز-کردن-عکس-یک-محصول- آموزش-فتوشاپ---جذاب-و-چشم-نواز-کردن-عکس-یک-محصول- آموزش-فتوشاپ---جذاب-و-چشم-نواز-کردن-عکس-یک-محصول- آموزش-فتوشاپ---جذاب-و-چشم-نواز-کردن-عکس-یک-محصول- امتیاز : 600 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 12 دی 1390 ساعت: 21:34 بازدید: 220 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

آموزش فتوشاپ - تبدیل عکس به نقاشی جهت طراحی پوسترهای سینمایی

تبدیل عکس به نقاشی

اضافه کردن عناصر و جزییات به پوستر فیلم از طریق نقاشی کردن صورت، رنگ بندی و ترکیب عناصر کار بسیار ساده ای است. شاید این دلیل خوبی باشد برای این که چرا تعداد قابل توجهی از پوستر فیلم ها و کاور سی دی ها طراحی می شوند.

طراحی گرافیکی یکی از راه های مناسب برای تزریق یک نمای متفاوت به پوستر فیلم است، در عین این که حس طبیعی و واقعی بودن آن نیز حفظ می شود. هدف اصلی این پروژه استفاده از طراحی یا تصویرگری برای خلق یک پوستر متفاوت است. این آموزش فرصت مناسبی برای شما است تا بتوانید عقاید و سلایق شخصی خود را روی این پوستر پیاده کنید تا علاوه بر این که همه عناصر واقعی آن حفظ می شود با تبدیل آن به نقاشی تاثیری که روی بیننده می گذارد را فزایش دهید.

نرم فزارهای Illustrator و Photoshop این امکان را برای ما فراهم می کنند تا با رنگ بندی های غیر معمول طرح هایی مملو از انرژی خلق کنیم.
در این آموزش قصد داریم نحوه طراحی یک پوستر فیلم اکشن را به شما نشان دهیم که تصاویر موجود در آن به نقاشی تبدیل شده اند.

مواد مورد نیاز:

جزییات آموزش
- برنامه: Adobe Photoshop
- سطح آموزش: پیشرفته
- زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه:1 - 2ساعت
- مشاهده آموزش فوق به زبان انگلیسی ( منبع آموزش)


موضوعات:نرم افزار های فتوشاپ ,
آموزش-فتوشاپ---تبدیل-عکس-به-نقاشی-جهت-طراحی-پوسترهای-سینمایی- آموزش-فتوشاپ---تبدیل-عکس-به-نقاشی-جهت-طراحی-پوسترهای-سینمایی- آموزش-فتوشاپ---تبدیل-عکس-به-نقاشی-جهت-طراحی-پوسترهای-سینمایی- آموزش-فتوشاپ---تبدیل-عکس-به-نقاشی-جهت-طراحی-پوسترهای-سینمایی- آموزش-فتوشاپ---تبدیل-عکس-به-نقاشی-جهت-طراحی-پوسترهای-سینمایی- امتیاز : 822 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 12 دی 1390 ساعت: 21:30 بازدید: 316 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

آموزش فتوشاپ - خلق یک صحنه سه بعدی از یک موج سوار

خلق یک صحنه سه بعدی از یک موج سوار

 

در این آموزش تکنیک های طراحی تصاویر پرسپکتیو و نیز چگونگی ایجاد عمق و حس سه بعدی بودن در تصویر به شما آموزش داده می شود. ما این آموزش را در چند مرحله کوتاه مانند ، قرار دادن کاراکتر اصلی، ایجاد امواج صدا و اضافه کردن تصاویر زمینه و پس زمینه انجام خوایهم داد.  کار را آغاز می کنیم.

- برنامه: Adobe Photoshop
- سطح آموزش: پیشرفته
- زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه: 5 الی 7ساعت
- مشاهده آموزش فوق به زبان انگلیسی ( منبع آموزش)


موضوعات:نرم افزار های فتوشاپ ,
آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-صحنه-سه-بعدی-از-یک-موج-سوار- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-صحنه-سه-بعدی-از-یک-موج-سوار- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-صحنه-سه-بعدی-از-یک-موج-سوار- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-صحنه-سه-بعدی-از-یک-موج-سوار- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-صحنه-سه-بعدی-از-یک-موج-سوار- امتیاز : 700 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 12 دی 1390 ساعت: 21:29 بازدید: 214 نویسنده: مجتبی کفیل الناس


آموزش فتوشاپ - خلق یک خانه درختی شناور در فتوشاپ

طراحی یک خانه درختی شناور در فتوشاپ


فتوشاپ یک برنامه بی نظیر و خارق العاده است چون به ما اجازه می دهد صحنه هایی خلق کنیم که در دنیای واقعی امکان پذیر نیستند. در این آموزش با ترکیب چند تصویر استوک یک خانه درختی شناور در فتوشاپ خلق خواهیم کرد.

- برنامه: Adobe Photoshop
- سطح آموزش: متوسط
- زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه: 4 الی5ساعت
- مشاهده آموزش فوق به زبان انگلیسی ( منبع آموزش)


موضوعات:نرم افزار های فتوشاپ ,
آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-خانه-درختی-شناور-در-فتوشاپ- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-خانه-درختی-شناور-در-فتوشاپ- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-خانه-درختی-شناور-در-فتوشاپ- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-خانه-درختی-شناور-در-فتوشاپ- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-خانه-درختی-شناور-در-فتوشاپ- امتیاز : 725 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 12 دی 1390 ساعت: 21:27 بازدید: 235 نویسنده: مجتبی کفیل الناس


آموزش فتوشاپ - خلق یک مجسمه تیره با شاخک های سه بعدی با استفاده از تکنیک دستکاری عکس

خلق یک مجسمه تیره با شاخک های سه بعدی با استفاده از تکنیک دستکاری عکس

 

در این آموزش قصد داریم با استفاده از Photoshop و Cinema 4D و تکنیک دستکاری عکس یک مجسمه تیره خلق کنیم. من به شما نشان خواهم داد چگونه عکس یک زن را به یک مجسمه تبدیل کنید، چگونه در Cinema 4D شاخک بسازید و آنها را به عس دستکاری شده اضافه کنید و نیز چگونه از تکنیک های مختلف برای تنظیم نور، بافت و رنگ استفاده کنید.

- برنامه: Adobe Photoshop
- سطح آموزش: متوسط
- زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه: 4 الی5ساعت
- مشاهده آموزش فوق به زبان انگلیسی ( منبع آموزش)


موضوعات:نرم افزار های فتوشاپ ,
آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-مجسمه-تیره-با-شاخک-های-سه-بعدی-با-استفاده-از-تکنیک-دستکاری-عکس- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-مجسمه-تیره-با-شاخک-های-سه-بعدی-با-استفاده-از-تکنیک-دستکاری-عکس- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-مجسمه-تیره-با-شاخک-های-سه-بعدی-با-استفاده-از-تکنیک-دستکاری-عکس- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-مجسمه-تیره-با-شاخک-های-سه-بعدی-با-استفاده-از-تکنیک-دستکاری-عکس- آموزش-فتوشاپ---خلق-یک-مجسمه-تیره-با-شاخک-های-سه-بعدی-با-استفاده-از-تکنیک-دستکاری-عکس- امتیاز : 558 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب

موضوعات
نظرسنجی
صلوات جهت سلامتی وتعجیل در ظهور اقا امام زمان(عج)


نتايج|| آرشیو نظرسنجی