๑۩۞۩๑ دنیای دانلود๑۩۞۩๑

تاریخ: شنبه 01 بهمن 1390 ساعت: 21:14 بازدید: 296 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

Ground Control II Operation Exodus : در حدود چهار سال پیش Ground Control روانه بازار شد و از نظر گرافیک و داستان طرفداران بسیار زیادی را به سوی خود جلب کرد. این بازی شباهت بسیار زیادی با Red Alert ۲ و Starcraft داشت و حالا نسخه دوم این بازی پرطرفدار با نام Ground Control II: Operation Exodus که داستان آن در سیصد سال بعد از داستان نسخه قبل می گذرد در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. داستان این نسخه از بازی در سیاره ای بسیار دور دست با نام Morningstar در سال ۲۷۴۱ می گذرد و این سیاره یکی از سیاراتی است که در اثر جنگ جهانی سوم در قرن بیست و چهارم انسانها به آن پناه جسته و در آن شروع به زندگی کرده اند و از نظر شرایط آب و هوایی شباهت بسیار زیادی با زمین دارد و انسانها تحت سلطه امپراطوری Northern Star Alliance به ادامه حیات خود مشغول هستند اما در اثر یک اتفاق ناگهانی مورد حمله نیروهای نامعلومی قرار می گیرند و بعد از این اتفاق نیروهایی از طرف NSA مأمور رسیدگی به این ماجرا می شوند در نهایت مشخص می شود که ملیتی با نام Viron قصد تصرف این سیاره را دارد و در نتیجه NSA برای نجات سیاره از دست دشمنان ارتش خود را آماده مبارزه کرده و کاپیتان Jacob Angelus را به همراه گروه خود به Morningstar می فرستد. اگر شما در این بازی در نقش ملیت NSA قرار بگیرید با داستانی که ذکر کردم مواجه می شوید و وظیفه دارید تا سیاره Morningstar را از حمله دشمنان خود یعنی ملیت Viron حفظ کنید. اما اگر ملیت دیگر بازی ، Viron را که هدفی شوم دارد را انتخاب کنید وظیفه دارید تا سیاره Morningstar را به تصرف خود در آورده و با نیروهایی که سعی در حفظ این سیاره دارند مبارزه کنید .

دانلود با حجم 256 مگابایت از دنیای دانلود!

بازی زیبای Ground Control II Operation Exodusموضوعات:دانلود بازی کامپیوتر ,
بازی-زیبای-Ground-Control-II-Operation-Exodus بازی-زیبای-Ground-Control-II-Operation-Exodus بازی-زیبای-Ground-Control-II-Operation-Exodus بازی-زیبای-Ground-Control-II-Operation-Exodus بازی-زیبای-Ground-Control-II-Operation-Exodus امتیاز : 474 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 01 بهمن 1390 ساعت: 21:10 بازدید: 266 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

MotorHEAT 2012 : بازی زیبای موتور شانس مسابقات اتوموبیلرانی که البته یک فرقی با دیگر مسابقات اتوموبلرانی دارد و ان هم اینه که در این مسابقه فقط شما باید به سرعت فکر کنید و تمام! دور زدن و پیچ و لایی و.. معنایی ندارد.فقط سرعت و جنون سرعت در این بازی حکم فرمایی میکند.شمایید و یک ماشین سرعتی و تخته گاز بروید تا پیروز میدانها شوید.. بازی دارای حجم کمی میباشد و پیشنهاد میکنیم دانلود کنید..

دانلود با حجم فقط 40 مگابایتموضوعات:دانلود بازی کامپیوتر ,
دانلود-بازی-مسابقات-اتوموبیلرانی-MotorHEAT-2012 دانلود-بازی-مسابقات-اتوموبیلرانی-MotorHEAT-2012 دانلود-بازی-مسابقات-اتوموبیلرانی-MotorHEAT-2012 دانلود-بازی-مسابقات-اتوموبیلرانی-MotorHEAT-2012 دانلود-بازی-مسابقات-اتوموبیلرانی-MotorHEAT-2012 امتیاز : 481 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 23 دی 1390 ساعت: 23:37 بازدید: 316 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

دانلود تم جدید و فوق العاده شیک Smoked برای ویندوز 7

در این پست از سایت دنیای دانلود تم زیبای Smoked را به شما عزیزان پیشنهاد می کند، این تم شیک علاوه بر زیبایی باعث شادابی دسکتاپ شما خواهد شد و محیطی چشم نواز را برای شما به ارمغان خواهد آورد.این تم زیبا تغییراتی در بخش آیکون ها و تسکبار و نوار عنوان و نوار منو و … ایجاد خواهد کرد و با این حال هیچ تأثیری در روند کار و سرعت ویندوز نخواهد داشت. امیدواریم این تم شیک مورد پسند کاربران عزیز قرار بگیرد.موضوعات:دانلود تم ویندوز ,
دانلود-تم-جدید-و-فوق-العاده-شیک-Smoked-برای-ویندوز-7 دانلود-تم-جدید-و-فوق-العاده-شیک-Smoked-برای-ویندوز-7 دانلود-تم-جدید-و-فوق-العاده-شیک-Smoked-برای-ویندوز-7 دانلود-تم-جدید-و-فوق-العاده-شیک-Smoked-برای-ویندوز-7 دانلود-تم-جدید-و-فوق-العاده-شیک-Smoked-برای-ویندوز-7 امتیاز : 683 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 23 دی 1390 ساعت: 23:33 بازدید: 558 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

دانلود تم بسیار زیبا برای ویندوز 7 - Classic Blue Transformer Pack x64/x86

در این پست از سایت دنیای دانلود تم بسیار زیبا و دوست داشتنی Classic Blue Transformer Pack را برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم . این تم برای روی ویندوز های 7 و ویندوز سرور 2088 سرویس پک دو قابل نصب میباشد . این تم قابلیت نصب بر روی نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی ویندوز 7 را دارد که با رفتن به ادامه مطلب با توجه به نوع سیستم عامل نصب شده تممورد نظرتان را دانلود کنید.

 

 موضوعات:دانلود تم ویندوز ,
دانلود-تم-بسیار-زیبا-برای-ویندوز-7---Classic-Blue-Transformer-Pack- دانلود-تم-بسیار-زیبا-برای-ویندوز-7---Classic-Blue-Transformer-Pack- دانلود-تم-بسیار-زیبا-برای-ویندوز-7---Classic-Blue-Transformer-Pack- دانلود-تم-بسیار-زیبا-برای-ویندوز-7---Classic-Blue-Transformer-Pack- دانلود-تم-بسیار-زیبا-برای-ویندوز-7---Classic-Blue-Transformer-Pack- امتیاز : 808 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 23 دی 1390 ساعت: 23:30 بازدید: 487 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

دانلود تم بسیار زیبا برای ویندوز 7 با نام Crystal Skin Pack 1.0

در این پست از سایت دنیای دانلود پوسته فوق العادع زیبای Crystal Skin Pack 1.0 را برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم . این پوسته مختص ویندوز 7 میباشد و هم اکنون با رفتن به ادامه مطلب و دانلود این پوسته زیبا نشاط و طراوات را به دسکتاپ خود هدیه دهید ! امیدواریم این تم زیبا مورد قبول شما عزیزان قرار بگیرد .موضوعات:دانلود تم ویندوز ,
دانلود-تم-بسیار-زیبا-برای-ویندوز-7-با-نام-Crystal-Skin-Pack-1.0 دانلود-تم-بسیار-زیبا-برای-ویندوز-7-با-نام-Crystal-Skin-Pack-1.0 دانلود-تم-بسیار-زیبا-برای-ویندوز-7-با-نام-Crystal-Skin-Pack-1.0 دانلود-تم-بسیار-زیبا-برای-ویندوز-7-با-نام-Crystal-Skin-Pack-1.0 دانلود-تم-بسیار-زیبا-برای-ویندوز-7-با-نام-Crystal-Skin-Pack-1.0 امتیاز : 712 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 23 دی 1390 ساعت: 23:25 بازدید: 285 نویسنده: مجتبی کفیل الناس

دانلود تم بسیار زیبای Tranquil Forest Theme برای ویندوز ۷

تم جذاب و بسیار دیدنی Tranquil Forest Theme مخصوص ویندوز ۷ را برای شما عزیزان در پاتوق یو قرار داده ایم. امیدواریم این تم بسیار زیبا مورد قبول شما عزیزان واقع شود.موضوعات:دانلود تم ویندوز ,
دانلود-تم-بسیار-زیبای-Tranquil-Forest-Theme-برای-ویندوز-۷ دانلود-تم-بسیار-زیبای-Tranquil-Forest-Theme-برای-ویندوز-۷ دانلود-تم-بسیار-زیبای-Tranquil-Forest-Theme-برای-ویندوز-۷ دانلود-تم-بسیار-زیبای-Tranquil-Forest-Theme-برای-ویندوز-۷ دانلود-تم-بسیار-زیبای-Tranquil-Forest-Theme-برای-ویندوز-۷ امتیاز : 521 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

آخرین مطالب

مطالب محبوب

صفحات مطالب

موضوعات
نظرسنجی
صلوات جهت سلامتی وتعجیل در ظهور اقا امام زمان(عج)


نتايج|| آرشیو نظرسنجی